Kutuda Frezya ve Gül

Ürün Kodu :1209   
111,28

111,28 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

ÜRÜN İÇERİĞİ
 
- 5 Adet Kırmızı Gül
- 3 Demet Beyaz Frezya
- Siyah Kalp Kutu
 
YANINDA HEDİYESİ
 
- 1 Adet Kırmızı Gül
- 1 Demet Renkli Papatya
- Yeşillik, Cipsofilya
- Süsleme

Frezya Çiçeği Nasıl Kokuyor?

Frezya çiçeği nasıl kokar diye merak edenler ve daha önce frezya çiçeği görmeyenler için bilgi almak en doğru yoldur. Bir çiçekçiye giderek frezyalara dair tüm bilgileri temin edebilir, satın alabilir ve nasıl koktuklarını da direkt dallarındayken ve bahçesindeyken öğrenebilirsiniz.

Sıcak ve hoş bir kokuya sahip olan frezya çiçeği, pek çok parfümde ve kozmetik ürünlerinde de kullanılıyor. Hoş ve hafif bir kokusu bulunmakta olan frezya çiçeğini ister evinizde ister bahçenizde isterseniz de balkon ve cam kenarlarında rahatlıkla yetiştirebilirsiniz.

Soğanlı bir bitki olduğundan yetişmesi bir hayli kolay olan ve ilkbaharın vazgeçilmez canlı çiçekleri arasında yer alan frezya çiçeği hoş görünümü ve canlı renkleriyle de dikkat çekiyor.

6 Adet GÜL: Sevenler ve sevilenler bazen özel günlerde kendilerinin anılmasını isterler. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, bayramlar, tanıştığınız ilk an veya tanıştığınız ilk yer, sözlendiğiniz, nişanlandığınız veya evlendiğiniz evlilik yıldönümü gibi vs. günlerde sevdiğiniz kişiye göndereceğiniz gül sayısı 6 olmalıdır. 6 Gül, "sonsuza kadar birbirimizi seveceğiz" anlamını taşımaktadır.