Kütükte Doğa Renkleri

Ürün Kodu :1215   
61,66

61,66 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

ÜRÜN İÇERİĞİ

- 1 Demet Beyaz Papatya
- 2 Demet Dalmaçyalı Hüsnüyusuf
- 2 Demet Kırmızı Karanfil
- 15 Cm Oyuncak Ayı
- Doğal Kesim Kütük
 
Temizliğin, doğallığın simgesi olan papatyalar en güzel duygular ile ‘seni seviyorum’ demenin sözsüz bir yoludur. Canlılık, yenilenme ve ayrıca bolluk anlamına gelen papatyalar sadece sevgiliye sunulmak için değildir. Çiçek tercihlerinde hangi çiçeği alabilirim sorusunun cevabı da kesinlikle papatyalardır. Bizi karşılıksız olan sevip her daim yanımızda olan annelerimize ‘seni tüm kalbimle seviyorum’ mesajınızı iletecek olan papatyalar muhteşem kokuları ile de bulundukları ortamın havasını değiştireceklerdir.
 
Hüsnuyusuf çiçeğinin anlamı nedir?
Hüsnuyusuf çiçeği karanfil ile aynı cinse bağlı bitkilerdendir. Hüsnuyusuf çiçeği anlamı mükemmellik, incelik ve kahramanlık olarak bilinir. Ancak Hüsnuyusuf çiçeği anlamı renklerine göre değişebilir.
 
Beyaz Hüsnuyusuf çiçeği anlamı: Saflık ve temizlik anlamına gelir.
 
Pembe Hüsnuyusuf çiçeği anlamı: Şevkat ve sevgi demektir.
 
Mor Hüsnuyusuf çiçeği anlamı: Neşe ve içtenlik ifade eder.
 
Kırmızı Karanfil Çiçeğinin Anlamı Nedir?

Kırmızı karanfil anlamı aşkı ifade etmekte ve sıcaklığı temsil etmektedir. Sevdiğiniz bir insana karşı aşkınızı, sıcaklığınızı ve sevginizi bir çiçekle göstermek istediğinizde, kırmızı karanfil çiçeğinden faydalanabilirsiniz. Böylece sevginiz, sıcaklığınızı ve içten gelen samimi duygularınızı yalnızca koyu kırmızı olan karanfil çiçekleri ile gözler önüne serebilirsiniz. Dilediğiniz her an her yerden yetiştirebileceğiniz özelliklere sahip olan bu yoğun kokulu ve yoğun renkli kırmızı karanfiller aşkınızı ve sıcaklığınızı yansıtmanız için birebir olacaktır. Üstelik hem bahçelerde hem aranjmanlar da ve dekorlarda hem de buketler de canlı bir şekilde kullanılır. Bu nedenle hemen hemen herkes tarafından en çok sevilen çiçekler arasında yer alır.