Kutuda Frezya ve Gül

Ürün Kodu :1208   
120,96

120,96 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

ÜRÜN İÇERİĞİ
 
- 5 Adet Kırmızı Gül
- 3 Demet Beyaz Frezya
- Siyah Kalp Kutu
- 15 Cm Ayıcık
 
5 Adet GÜL: Erkekler her zaman kadınlara gül göndermez. Bazen kadınlarda erkeklere gül gönderebilir. Aşık sa ve aşkı biliyorsa, karşısındakinin de kendisini sevdiğinden eminse, onunla birlikte olmak veya onun olmak istiyorsa o zaman bir arada 5 gül göndermelidir. Türk toplumunda erkekler kadar kadınlarda duygularını erkeklere anlatamamaktadır. Erkeklerde aynı şekilde sevdikleri ve birlikte olmak istedikleri kişiye 5 gül göndermelidir. İşte beş gül göndermenin anlamı "Seninle olmak istiyorum"

Frezya Çiçeği Nasıl Kokuyor?

Frezya çiçeği nasıl kokar diye merak edenler ve daha önce frezya çiçeği görmeyenler için bilgi almak en doğru yoldur. Bir çiçekçiye giderek frezyalara dair tüm bilgileri temin edebilir, satın alabilir ve nasıl koktuklarını da direkt dallarındayken ve bahçesindeyken öğrenebilirsiniz.

Sıcak ve hoş bir kokuya sahip olan frezya çiçeği, pek çok parfümde ve kozmetik ürünlerinde de kullanılıyor. Hoş ve hafif bir kokusu bulunmakta olan frezya çiçeğini ister evinizde ister bahçenizde isterseniz de balkon ve cam kenarlarında rahatlıkla yetiştirebilirsiniz.

Soğanlı bir bitki olduğundan yetişmesi bir hayli kolay olan ve ilkbaharın vazgeçilmez canlı çiçekleri arasında yer alan frezya çiçeği hoş görünümü ve canlı renkleriyle de dikkat çekiyor.